Moving World | Dětské taneční lekce v Moving World | Moving World

Dětské taneční lekce v Moving World

Hledáte pro vaše děti taneční kroužek, který je bude nejen bavit, ale zároveň bude v čistém a moderním prostředí? Pak jste u nás na správném místě! Pro vaše nejmilejší jsme připravili celkem 5 různých lekcí podle věku a stylu, ve kterých si užijí spoustu tance a zábavy.

Jaké dětské taneční lekce u nás najdete?

 

Balet děti – Nela Strnadová
Balet pro děti je první z našich tanečních kurzů pro děti. Lektorkou je úžasná Nela Strnadová, která je členkou baletního souboru Národního divadla. Pro probuzení lásky k pohybu a baletu u vašich ratolestí není snad nikdo povolanější než právě Nela.  Je velice milou a trpělivou učitelkou, která dětem připraví radostné a motivační prostředí.
Kurzy baletu jsou určené pro děti od 6 do 12 let. Vaše ratolesti se naučí správnému držení těla, koordinaci pohybu, vnímání hudebního rytmu a orientaci v prostoru. Díky baletním prvkům zlepší i svou fyzickou kondici a flexibilitu pohybového aparátu.

Více o Nele
Více o Baletu pro děti

 

Dětské pohádkové odpoledne – Klára Kočárková
Milují vaše děti pohádky? Pak je přihlaste na dětské pohádkové odpoledne s Klárou Kočárkovou, která je velmi energickou lektorkou. Tanci se věnuje již od svého dětství, takže přesně ví, co potřebují malí tanečníci ke svému rozvoji.
Dětské pohádkové odpoledne je určeno pro ty nejmenší tanečníky od 3 do 6 let. Lekce v délce 45 min. jsou doprovázené známými pohádkovými melodiemi, na které si děti vyzkouší základní prvky jazz dance, street dance a lehké gymnastiky. Pokud byste hledali kurz, který ve vašich dětech probudí lásku k tanci už v útlém věku, pak je to určitě tento. Dětské pohádkové odpoledne je pro vaše děti k dispozici 2x týdně, pondělky a středy. Je pouze na vašem tozhodnutí, jestli přihlásíte vaše dítko 1x nebo intenzivněji 2x týdně.

Více o Kláře
Více o Dětském pohádkovém odpoledni

 

Dětská taneční průprava – Klára Kočárková

Dětská taneční průprava je lekce v délce 60 min. a je zaměřena již na děti školního věku, konkrétně mezi 7-9 lety. Děti si uvědomují propojení svalů celého těla a tancují veselé jednoduché variace na známé a oblíbené písničky.  Dětská taneční průprava je pro vaše děti k dispozici 2x týdně, pondělky a středy. Je pouze na vašem tozhodnutí, jestli přihlásíte vaše dítko 1x nebo intenzivněji 2x týdně.

Více o Kláře

Více o Dětské taneční průpravě

 

Dětské zábavné hřiště – Klára Kočárková
Spoustu zábavy si vaši potomci užijí i na našem dětském zábavném hřišti. Lektorkou je Klára Kočárková. Klára je velmi milou a přátelskou osobou, kterou budou mít vaše děti velmi rády.
A jakou srandu si vaše ratolesti užijí na našem dětském zábavném hřišti? Klára je zde naučí základy tance formou her. Díky krátkým vazbám si postupně osvojí jednoduché choreografie, které je budou bavit. A co může být krásnější, než spojit dětské tanečky se zábavou? Lekce je určena pro děti ve věku 5-8 let.

Více o Kláře
Více o Dětském zábavném hřišti

  

Dětský latino mix – Emanuela Kaucká
Lákaly by vaše děti latinskoamerické tance? Emanuela Kaucká má více než 7 letou zkušenost s lektorskou činností a mnohokrát na svých kurzech vedla i děti. Ema stále tančí soutěžně a sbírá další zkušenosti, cestuje po Evropě, aby měla možnost trénovat s těmi nejlepšími na světě a získané znalosti chce předávat dál – třeba vašim dětem.
Taneční kurz Latino mix děti je určený pro děti mezi 6 - 15 lety. Jeho náplní jsou převážně latinskoamerické tance. Vaše ratolesti se zde naučí základy tanečních stylů jako samba, cha-cha, rumba, paso doble a jive. Kromě toho se v kurzu objeví i polka a základy salsy.

Více o Emanuele
Více o Dětském latino mixu

Kdy a kde začít?

Třeba rovnou hned! Přiveďte vaše potomky do našeho studia (Jungmannova 26/15) na jednu z našich lekcí a uvidíte, že je taneční kroužek pro děti v našem krásném prostředí tou správnou náplní volného času.

A co rodiče?

Zatímco budou dětičky tančit, rodiče se mohou posadit do naší krásné kavárny a vychutnat si šálek horké kávy s lahodným cheesecakem.

Anebo využijete naše atrium, ze kterého si při vychutnání dobrot z naší kavárny můžete sledovat své dětičky přímo při tanci.

Poslední možností je využít naše taneční studio naplno a vybrat si vlastní taneční lekci. Již brzy bude v provozu také dětský koutek, kde si vaši nejmilejší užijí zábavu i mimo jejich dětské taneční lekce.

Náš rozvrh lekcí

Těšíme se na vás,
vaše taneční studio pro děti i dospělé - Moving World.