Moving World | Dočasné přerušení provozu | Moving World

Dočasné přerušení provozu

Vážení klienti studia Moving World,

z důvodu nových vládních opatření ze čtvrtka 8.10.2020 jsme zákonem nuceni od pátku 9.10.2020 přerušit veškerý provoz studia i dětského koutku na dobu 14 dní.

Tato situace nás velice mrzí, vzhledem k tomu, že provoz studia musíme přerušit již podruhé v tomto roce.

Věřte, že i pro nás je tato situace velice nepříjemná, převážně vůči vám. Stejně tak i pro nás, kdy nám tato opatření a celková situace způsobuje značné ekonomické starosti. Věříme však, že daná opatření nebudou trvat déle než avízovaných 14 dní a budeme se tak moci brzy těšit na vás všechny opět v Moving World.

Dobu platnosti zakoupených permanentek vám automaticky prodloužíme dle doby trvání tohoto opatření. Stejně tak lekce u zakoupených kurzů vám budeme nahrazovat tak, abychom dodrželi celkový počet plánovaných lekcí daného kurzu. Zaplacené a zarezervované Open Class lekce vám vám již byly vráceny na váš kredit, ze kterého pak bude opět možno Open Class lekce uhradit po opětovném zahájení provozu.

Situaci nepřetržitě monitorujeme a v případě zásadních změn vás budeme informovat buďto prostřednictvím webu anebo přes sociální sítě.

Opatrujte se v této komplikované době a budeme se na vás všechny moc těšit na lekcích studia Moving World.

Brzy na shledanou.

Váš Moving World