PROVOZ STUDIA DO 30.6.2022

Vážení a milí klienti studia Moving World,

je nám nemilou a velice smutnou povinností vám oznámit, že dne 30.6.2022 dojde k ukončení veškeré činnosti tanečního studia Moving World.

Důvodem je pro nás všechny velmi nepříjemná zpráva, že se Tom Robin rozhodl ukončit s námi spolupráci a studio tím ztrácí zásadního a nenahraditelného garanta taneční a produkční části našeho společenství, bez kterého bychom studio ani nezakládali. Bez této opory nemůžeme a ani nechceme dále fungovat, neboť by to znamenalo pro nás i pro vás zásadní ztrátu kvality i duše studia.

Nebylo pro nás nijak jednoduché toto razantní rozhodnutí učinit, leč v této situaci je jediným východiskem.

Jsme velice rádi, že jste po dobu dvouletého působení studia Moving World byli našimi klienty a v našich službách a prostorech jste si našli své zalíbení. Mrzí nás, že vám již dále nebudeme schopni poskytovat tyto nabízené služby.

Věříme, že naši situaci a rozhodnutí plně a bez výhrad pochopíte, čehož si upřímně vážíme.

Stávající semestr a jeho aktuální rozvrh je plně v platnosti a k vašemu využití až do 30.6.2022. 

Níže najdete informace, jak postupovat v případě, že máte u nás předplacenou jakoukoli službu (permanentka, kurz nebo nabitý kredit v Kasičce).

 

KURZ:

Všechny kurzy končí dle aktuálního rozvrhu, tedy nejpozději k 30.6.2022, takže o žádnou lekci nepřijdete.

 

PERMANENTKA:

Všechny předplacené permanentky platí do 30.6.2022 a vy je můžete využít na vámi libovolně zvolené lekce v rámci aktuálního rozvrhu. V případě, že do tohoto termínu nestihnete všechnu vstupy využít a permanentka bude stále v platnosti, budou Vám peníze za nevyčerpané vstupy vráceny převodem na váš účet.

 

KREDIT:

Pokud máte dobitou finanční částku v naší Kasičce, můžete z ní čerpat všechny naše služby do 30.6.2022 (lekce, kurzy, permanentku, platbu v kavárně, merchandising). V případě, že do tohoto termínu nestihnete váš kredit využít, bude Vám nevyčerpaný kredit vrácen převodem na váš účet

 

Všechny služby studia Moving World budou v platnosti pouze do 30.6.2022. Pro vrácení nevyčerpaných vstupů či kreditu k tomuto datu nám prosím zašlete celé své jméno a vaše číslo účtu e-mailem na adresu recepce@movingworld.cz  

 

Pojďme si společný čas ještě pořádně užít. Stále na vás čeká spousta tanečních lekcí a tančíren.

S úctou,

 

Ing. Kateřina Hajičová

majitelka