SKVĚLÝ VÁNOČNÍ DÁREK - dárková karta Moving World


Milujete tanec? Nebo milujete někoho, kdo miluje tanec? Anebo byste chtěli, aby někdo, kdo miluje tanec, miloval Vás?

Přesně toto můžete zajistit zakoupením vánoční dárkové karty do studia Moving World pro Vaši drahou polovičku, kamarádku, kamaráda, přítelkyni, přítele, partnerku, partnera anebo jen tak sami pro sebe.

Na vánoční dárkovou kartu bude nahrána Vámi zvolena výše kreditu, který je pak možno využít pro všechny služby studia Moving World jako jsou kurzy, permanentky, konzumace v kavárně, tančírny anebo merchandising.

Jak na to? Vše zařídíte během pár minut.

1. Stačí nás navštívit a vše vyřídit osobně na naší recepci. Po provedení platby (hotově nebo kartou) si svou dárkovou poukázku včetně originálního balení odnesete rovnou s sebou.

2. Pokud dárkovou kartu chcete zaslat poštou (doporučeně), kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 607 895 002 (pondělí - pátek mezi 10:00 - 21:00) nebo napište email na adresu recepce@movingworld.cz

3. Sdělíte nám jméno pro koho karta bude a Vaše kontaktní údaje včetně přesné adresy.

4. Libovolně si zvolíte částku, která bude ke kartě přiřazena. Při částce 3000 Kč a více od nás obdržíte malé balení dárkových předmětů Moving World. Při částce 5000 Kč a více od nás obdržíte velké balení dárkových předmětů Moving World. 

5. Celé dárkové balení, včetně obálky a průvodní karty s oslovením nadepíšeme ručně, což umocní jedinečnost celého dárku.

6. Na Váš email zašleme nutné údaje k provedení platby převodem.

7. Po obdržení platby na náš účet bude ihned odeslána vánoční dárková karta poštou doporučeně na Vámi uvedenou adresu.

8. Celé dárkové balení vánoční karty je zasíláno v bublinkové obálce, aby nedošlo k žádnému poškození.

9. Finanční kredit z této vánoční dárkové karty lze využít kdykoli až do konce roku 2022.

10. Pro aktivování zvolené služby je však nutná první návštěva studia, kde vše vyřídíte během pár minut na naší recepci.

 

Věříme, že dárková karta Moving World bude tím pravým dárkem pro Vaše blízké a způsobí tak radost hned dvakrát. Pod stromečkem a pak přímo v našem studiu na tanečním parketu.

Celý tým Moving World Vám přeje v tomto nelehkém období především pevné zdraví a příjemné prožití vánočních svátků v kruhu Vaší rodiny.

A my se už Vás nemůžeme dočkat.

Váš Moving World