Moving World | Slavnostní otevření Moving World | Moving World

Slavnostní otevření Moving World

Dveře Moving World se oficiálně otevřely pondělním slavnostním odpolednem (10. 2. 2020), kterým nás jako moderátor provedl Václav Kopta. Přítomné uvítal v našem tanečním studiu a představil jim našich více než 25 lekcí tance, jógy a kruhových tréninků.

Poté následoval pestrý program zahájený tancem dvou mladých talentovaných párů. Na ty navázal pěvecký souboj předních českých operních pěvkyň Andrei Kalivodové a Terezy Mátlové. Úsměvné okamžiky přinesl také taneční souboj, ve kterém se střetli Zdeněk Žák a jeho dcera Zuzana Žáková s Kristinou Kloubkovou a Václavem Kunešem. Oba páry se nakonec podělily o Titul krále valčíku. Slavnostní odpoledne vyvrcholilo tanečním představením Dominika Vodičky a Evy Krejčířové, kteří přítomným předvedli paso doble a jive. Poté už následovalo slavnostní přestřižení pásky a otevření našeho studia se stalo oficiálním.

Odpolední program ukončili manželé a majitelé Hajičovi a šéf našeho studia Tom Robin, kteří přítomným popřáli, ať v našem studiu naleznou oázu pohybu a tance. A vám přejí to stejné a doufají, že se již brzy uvidíme na jedné z našich lekcí.

Zajímá vás, jak to během slavnostního otevření vypadalo? Podívejte se na naši fotogalerii.