Moving World | Taneční kurzy pro děti v Moving World | Moving World

Taneční kurzy pro děti v Moving World

Hledáte pro vaše děti taneční kroužek, který je bude nejen bavit, ale zároveň bude v čistém a moderním prostředí? Pak jste u nás na správném místě! Pro vaše nejmilejší jsme připravili celkem 6 kurzů, ve kterých si užijí spoustu tance a zábavy.

Jaké dětské taneční kurzy u nás najdete?

 

Balet děti – Nela Strnadová
Balet pro děti je první z našich tanečních kurzů pro děti. Lektorkou je úžasná Nela Strnadová, která je členkou baletního souboru Národního divadla. Pro probuzení lásky k pohybu a baletu u vašich ratolestí není snad nikdo povolanější než právě Nela.  Je velice milou a trpělivou učitelkou, která dětem připraví radostné a motivační prostředí.
Kurzy baletu jsou určené pro děti od 6 do 12 let. Vaše ratolesti se naučí správnému držení těla, koordinaci pohybu, vnímání hudebního rytmu a orientaci v prostoru. Díky baletním prvkům zlepší i svou fyzickou kondici a flexibilitu pohybového aparátu.

Více o Nele
Více o Baletu pro děti

 

Dětské pohádkové odpoledne – Veronika Hanušová
Milují vaše děti pohádky? Pak je přihlaste na dětské pohádkové odpoledne s Veronikou Hanušovou, která je velmi energickou lektorkou. V současné době působí v 7 předních českých muzikálech a spolupracuje na turné Vojty Dyka a Jiřího Korna. Tanci se věnuje již od svého dětství, takže přesně ví, co potřebují malí tanečníci ke svému rozvoji.
Dětské pohádkové odpoledne je určeno pro ty nejmenší tanečníky do 6 let. Lekce jsou doprovázené známými pohádkovými melodiemi, na které si děti vyzkouší základní prvky jazz dance, street dance a lehké gymnastiky. Pokud byste hledali kurz, který ve vašich dětech probudí lásku k tanci už v útlém věku, pak je to určitě tento.

Více o Veronice
Více o Dětském pohádkovém odpoledni

 

Dětské zábavné hřiště – Barbora Hajičová
Spoustu zábavy si vaši potomci užijí i na našem dětském zábavném hřišti. Lektorkou je Barbora Hajičová, která tančí již od svých 4 let. Sólově se umístila na několika českých i zahraničních tanečních soutěžích a získala stipendia od zahraničních lektorů a choreografů. Zejména je ale Barbora velmi milou a přátelskou osobou, kterou budou mít vaše děti velmi rády.
A jakou srandu si vaše ratolesti užijí na našem dětském zábavném hřišti? Barbora je zde naučí základy tance formou her. Díky krátkým vazbám si postupně osvojí jednoduché choreografie, které je budou bavit. A co může být krásnější, než spojit dětské tanečky se zábavou?

Více o Barboře
Více o Dětském zábavném hřišti

 

Kids dance – Filip Jankovič
Dalším z našich kurzů je Kids dance. Lektor Filip Jankovič je slovenský tanečník a choreograf, který ve své kariéře spolupracoval s osobnostmi, jako jsou Justin Bieber, Jessie J či Mariah Carey. Už od malička se věnuje tanečním stylům jako folklór, klasický tanec, jazz, disco dance a street dance.
Kurz Kids dance je určen pro děti od 7 do 15 let. Filip naučí vaše děti nejenom jak správně používat své tělo, ale také základy choreografie. Třeba tak jednou z vašich potomků vyrostou hvězdy tanečního pódia.

Více o Filipovi
Více o Kids dance

 

Kids & Parents – Filip Jankovič
Zatancovali byste si rádi s vašimi dětmi? I na to jsme mysleli a výsledkem je kurz Kids & Parents, ve kterém si můžete zábavu proudící z tance užít společně. Pokud chcete s dětmi strávit kvalitní čas a mít další společné zážitky, tak je tento taneční kurz pro děti i dospělé tím pravým.

Více o Kids & Parents

 

Latino mix děti – Emanuela Kaucká
Lákaly by vaše děti latinskoamerické tance? Emanuela Kaucká má více než 7 letou zkušenost s lektorskou činností a mnohokrát na svých kurzech vedla i děti. Ema stále tančí soutěžně a sbírá další zkušenosti, cestuje po Evropě, aby měla možnost trénovat s těmi nejlepšími na světě a získané znalosti chce předávat dál – třeba vašim dětem.
Taneční kurz Latino mix děti je určený pro mládež do 16 let a jeho náplní jsou převážně latinskoamerické tance. Vaše ratolesti se zde naučí základy tanečních stylů jako samba, cha-cha, rumba, paso doble a jive. Kromě toho se v kurzu objeví i polka a základy salsy.

Více o Emanuele
Více o Latino mix děti

Kdy a kde začít?

Třeba rovnou hned! Přiveďte vaše potomky do našeho studia (Jungmannova 26/15) na jednu z našich lekcí a uvidíte, že je taneční kroužek pro děti v našem krásném prostředí tou správnou náplní volného času.

A co rodiče?

Zatímco budou dětičky tančit, rodiče se mohou posadit do naší krásné kavárny a vychutnat si šálek horké kávy s lahodným cheesecakem.

Využít mohou také naši zimní zahradu, ve které se mohou posadit a sledovat své dětičky přímo při tanci.

Poslední možností je využít naše taneční studio naplno a vybrat si vlastní taneční lekci. Již brzy bude v provozu také dětský koutek, kde si vaši nejmilejší užijí zábavu i mimo jejich dětské taneční lekce.

Náš rozvrh lekcí

Těšíme se na vás,
vaše taneční studio pro děti i dospělé - Moving World.