Dětský koutek

Dětský koutek s odborným pedagogickým dozorem

Nezbytnou součástí našeho studia je také dětský koutek. Ten bude od října 2021 v provozu od pondělí do čtvrtka vždy od 11:00 do 19:00 hodin. Samozřejmostí je odborný pedagogický dozor, který se stará o vaše robátko po celou dobu jeho pobytu v koutku. Je přístupný dětem od 3 do 10 let a je určen jak pro členy Moving World Clubu tak i pro veřejnost.

Cena: (počítá se za každou započatou hodinu)

  • 50 Kč/60 min. (v případě, že souběžně se rodič účastní některé z našich lekcí)
  • 100 Kč/60 min. (v ostatních případech)

Milé maminky a tatínkové, pokud si u nás chcete zatančit nebo zacvičit na některé z naších lekcí, my se o vaši ratolest rádi postaráme. Vy si tak v klidu můžete vychutnat svou taneční hodinu. No a po lekci se všichni společně můžete zastavit v naší kavárně.

Kavárna je otevřena po celou dobu provozu studia, tedy již od 7:00 hodin rána, kde vám nabídneme delikatesní snídaně. V průběhu celého dne můžete u nás vychutnat šálek dokonale připravené kávy od naší milé obsluhy. Rovněž sypané čaje, domácí limonády, točenou Kofolu, lahodná vína z našeho spřáteleného rakouského vinařství NEUSTIFTER, dezerty, chlebíčky a naše další občerstvení. Kavárna je vhodným místem jak pro vaše pracovní schůzky, tak i setkání s přáteli anebo posezení  a sdělení si zážitků po některé z lekcí. KAVÁRNA

ico-file-pdf
Pravidla dětského koutku
Velikost: 1,22 MB

Fotogalerie dětského koutku