Dance Sandeep | Lektoři | Moving World

Dance Sandeep

Dance Sandeep, rodák z Hajdarábádu v Indii, je profesionální tanečník a choreograf žijící v Praze. Jeho specializací je Bollywood, jihoindický Street Dance a Urban Dance. Zároveň ovládá i další taneční styly jako Hip Hop, House, MTV nebo Vogue. V nedávné době úspěšně prošel konkurzem do Chilies, jednoho ze soutěžních týmů Dance Academy Prague pod vedením Yemiho A.D. Nadále se aktivně účastní kurzů po celém světě s cílem rozšířit své taneční vzdělání.
V průběhu své více než desetileté taneční kariéry Sandeep vystoupil na mnoha akcích v Praze. Zároveň se objevil v několika reklamách, hudebních klipech a filmech. Vede kurzy BollyUrban, BollyFitness a jihoindického Street Dance v několika pražských studiích. Jeho cílem je rozšířit indický tanec a kulturu mezi obyvatele České republiky. Účastníci jeho kurzů oceňují zejména energii a živou atmosféru.
Díky své taneční univerzálnosti a motivujícímu stylu výuky se Sandeep stal jedním z nejvyhledávanějších Bolywoodských tanečníků v Praze. Jeho vášní je vytváření exotických choreografií, které baví a inspirují lidi po celém světě. Jeho choreografie jednoznačně odrážejí jeho autentickou řeč těla ovlivněnou nejrůznějšími tanečními styly. Veškeré Sandeepovo dílo lze nalézt na YouTube: Dancing Tigers, Facebooku: Dance Sandeep a Instagramu: dancesandeep.

Galerie: