Emanuela Kaucká | Lektoři | Moving World

Emanuela Kaucká

Ema je profesionální tanečnice, trenérka a porotkyně, která se věnuje latinskoamerickým a standardním tancům. Je držitelkou nejvyšších tanečních tříd a trenérské i porotcovské licence od Českého svazu tanečního sportu. Tanci se věnuje více než 12 let a lektorské činnosti se věnuje již 7 let. Má zkušenosti s výukou dětí i dospělých, se začátečníky i soutěžními páry.

Mimo jiné jste Emu mohli vidět v 9. řadě Stardance, kde byla součástí taneční skupiny Mikolase Josefa. Nebo v 10. řadě Stardance jako company tanečních párů Karel Kovy Kovář s Veronikou Liškovou nebo Jakuba Vágnera s Michaelou Novákovou. V současné době Ema je semifinalistkou mistrovství České republiky v kombinaci 10 tanců a čtvrtfinalistkou latinského mistrovství.

Ema stále tančí soutěžně a sbírá další zkušenosti, cestuje po Evropě, aby měla možnost trénovat s těmi nejlepšími na světě a získané znalosti chce předávat dál. V České republice má trenéry na nejvyšší úrovni, které můžete znát z několika řad televizní show Stardance. V latinskoamerické části ji vede Marek Dědik a ve standartní části Andrea Třeštiková.

Galerie: