Martina Drašarová | Lektoři | Moving World

Martina Drašarová

Začínala jako moderní gymnastka již ve svých 6 letech. Ve 13 letech začala tančit v amatérské taneční skupině a již v 17ti letech prošla konkurzem do muzikálu “Hříšný tanec” pod vedením Jána Ďurovčíka.
Následně tančila v mnoha dalších muzikálech jako je Pomáda, Quasimodo, Mata Hari..a podílela se na spoustě, nejen divadelních projektech, ale i na TV shows (Superstar, X-Factor, Silvestr, Miss ČR, Slavík., Stardance..)
Fashion/Hair shows, veletrhy, promo akce, natáčení reklam, videoklipů a tvorba choreografií pro klienty je nyní její hlavní pracovní náplní.
Spolupracovala s agenturou Dance Models, díky které potkala Yemiho A.D. Stala se jednou ze zakládajících členek  profesionální taneční skupiny JAD, kde působila 3roky, poté působila v taneční skupině IF (Qaša) a v roce 2002 se stala členkou taneční skupiny Dance2XS. V ní se po dobu 8 let zaměřovala především na street dance a jazz dance. Své znalosti rozšířila v USA, konkrétně v tanečním studiu Millenium a Debbie Reynolds, kde navštěvovala lekce choreografů hvězd jako je Beyoncé, Christina Aquilera, Missy Elliot, Justin Timberlake, Rihanna..
Nejvíce ji však přitahovalo ženské a sexy tancování. Specializovala se na Dancehall, Jazz Dance/Burlesque, R&B a v USA se seznámila s high heels, které přivezla do Čech. Rovněž propadla salse a v roce 2013 se stala členkou profesionální latinskoamerické taneční skupiny Tradición. Salsa, Reggaeton a kubánský folklor ji nadchl natolik, že byla na nesčetně workshopech/festivalech mimo ČR i na Kubě.  V současné době se nejvíce věnuje stylům Reggaeton, High heels, Latino styles. Učí po celé ČR, porotcuje na amatérských soutěžích a kdy to jen jde, učí se sama…, protože tanec prostě miluje!

Videa:

Galerie: