Tancem se aktivně začal zabývat ve svých 13 letech. Poté, co se do ČR dostal počátek street dance a Hip Hopu, začal vyhledávat lekce spojené s těmito styly. Byl členem tanečních skupin The F.A.C.T., VIVAjump, A-Force a Elements Community, se kterou se také stal Absolutním vítězem turné Taneční skupina roku. Absolvoval stáž v New Yorku. Je vyhledávaným tanečníkem pro shows, přehlídky, koncerty, klipy nebo muzikály. Mezi jeho největší úspěchy patří např. sólová taneční role Lucifera v Muzikálu Mefisto. Je jedním z dlouholetých choreografů zpěvačky Olgy Lounové, vytvářel choreografii pro StarDance ve spojení s nadačním fondem Paraple a byl tváří značky adidas originals pro EAST/WEST. Jako choreograf se také podílel na klipu Ivany Korolové. Je jedním ze zakladatelů a lektorů taneční skupiny The Mes(s) by dance perfect.

Mezi jeho hlavní domény patří vytváření soutěžních choreografií, jak velkých tak malých formací. Jeho choreografie se pravidelně umisťují na předních příčkách soutěží jako jsou např. Taneční skupina roku, Czech Dance Tour nebo Hip Hop UNITE.

Lektorské činnosti se věnuje aktivně již 15 let a vyučuje nebo vyučoval v předních pražských studiích, jak kurzy pro děti tak i pro dospělé. Jeho lekce jsou dynamické a energické. Baví ho práce s hudbou a zaměřuje se hlavně na současné trendy.

Nejbližší termíny:

17:00
LEKCE
Hip Hop teens
Úroveň: MP,P
Datum: čtvrtek 30.06.2022, 60 min
Lektor: Michal Máša