Brand Twerk by Anet se stal populární a žádaný po celém světě a to především pro svou originalitu, ve které se snoubí africké kořeny twerku a booty shaku s divokou ženskostí v energických choreografiích zahrnujících prvky mnoha tanečních stylů, jež jsou v Anet provedení opravdovým zážitkem.
Oblíbené twerkshopy rozvíjejí nejen celkovou fyzickou zdatnost, včetně tonizace stehenních, hýžďových, zádových a břišních svalů, ale především přinášejí pocit seberealizace a neskutečné zábavy v podobě taneční párty.
“Na lekcích TWERK kombinuji techniky Twerku s různými tanečními elementy - ovládání a kontrolování vlastního těla, ohebnost, schopnost improvizace apod. Na lekcích vyučuji nejen základy twerku a booty shaku, ale i taneční choreografie, jež svou úrovní odpovídají taneční úrovni lekce. V choreografiích propojuji Twerk s ostatními tanečními styly, jež je pro mě a mé tancování typické.”
Pozn.: Lekce je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé tanečnice. Level je vždy přizpůsoben a v rámci akrobacie převažuje individuální přístup.
S sebou vždy: sportovní chrániče na kolena (nikoliv na kolo), pití, ručník. 

www.anetantosova.com

Nejbližší termíny:

18:30
LEKCE
Twerk Anet
Úroveň: V
Datum: čtvrtek 30.06.2022, 90 min
Lektor: Anet Antošová